Hakkımızda Daha Fazlasını Öğrenin

Hakkımızda 1

DOKTORLARIMIZLA TANIŞIN

ECE ÖZTOPRAK
ECE ÖZTOPRAKPedodonti Uzmanı (Çocuk Diş Hekimliği)
2017 – Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti – Anabilim Dalı
2010 – Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
Pedodonti – Çocuk Diş Uzmanı Diş Hekimi
KAAN ÖZTOPRAK
KAAN ÖZTOPRAKÇene Cerrahisi Uzmanı
2011 – Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimlği Fakültesi Çene Çerrahisi – Anabilim Dalı
2006 – Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
MUZAFFER ÖZTOPRAK
MUZAFFER ÖZTOPRAKİmplantology
Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1974 – ICOI Diplomate Doctor 1994
REMZİYE ÖZTOPRAK
REMZİYE ÖZTOPRAKİmplantology
Gazi Üniversitesi Dis Hekimligi Fakültesi 1974 – ICOI Diplomate Doctor 1994

Dededen Toruna Diş

Öztoprak Ailesi olarak diş hekimliğinde 5. nesilde olmanın gururunu duymaktayız. Diş hekimliğinin Aile mesleğimiz olması, bunun aslında bizim için bir meslek değil, bir yaşam tarzı ve ayrılmaz bir değerimiz ve kimliğimiz olmasındandır. Her yeni nesil, tecrübe üstüne tecrübe eklemektedir. Bu yüzden bizim için hobi olan bu mesleği yaparken keyif almaktayız ve en büyük mutluluğumuz hastalarımızın mutlu olmasından geçer. Dr. Muzaffer Öztoprak yaklaşık 40 yıl öncesinde Ülkemizde ilk implant tedavisi uygulayan sayılı doktorlardan birisidir. Dr. Remziye Öztoprak ile birlikte 1994 yılına kadar uyguladıları vakaları yayınlanabilir dokuman haline getirerek 1994 uluslararası ICOI dünya implantoloji kongresinde bilimsel sunumla dişhekimleri ile paylaşmışlardır. o zamanlardan beri yaptıkları implantların neredeyse tamamı halen hastalarımızın ağzında kullanılmaktadır.  Kliniğimiz 42 yılı aşkın süredir Tunalı hilmi caddesinde üniversite apartmanı B blokta, 2004 yılında itibaren aynı binada A blokta hizmet vermektedir.

  • 57 Yıllık tecrübe

  • 40 yıllık implant tecrübesi

  • Hastalarımıza sunduğumuz bilgilendirici tedavi seçenekleri

Hakkımızda 2
Hakkımızda 2

Diş Sağlığınızla ilgili merak ettikleriniz mi var?

İnsanlar bazen hekimlerinin kendilerine sunduğu tedaviden emin olmayabilir. Bu sebeple farklı hekimlere danışıp farklı tedavi tavsiyeleri almak ister. Zira farklı tavsiyeler kafa karıştırıcı olabilir. Dilediğiniz zaman sorabilirsiniz.

Bizler sizin diş problemlerinizi tespit ettikten sonra size başarı oranlarını açıklayarak farklı seçenekleri açıklarız. Hangi tedavinin yapılacağına sizle beraber karar veririz.

Diş Klinikleri asla maddi amaçlı işletmeler olarak çalışmamalıdır. Önceliğimiz, sizin tedavinizi olup sağlıklı bir yaşam geçirmenizdir. 5. nesilden beri gelen mesleğimiz bizim için gerçek bir huzur kaynağıdır. Bu da sadece hastalarımızın mutluluğu ile olmaktadır

0+
Sağlıklı Hastalar
0
Yıllık İmplant Tecrübesi
0
Yıllık Tecrübe
0
ICOI Diplomate Doctor 1994

Randevu Talebinde Bulunabilirsiniz